До 12.05 триває голосування за Петицію про перейменування вулиці Вузівської у Києві. Ми просимо проголосувати за нове імя вулиці – імені Максима Токарева, учасника нашої динамівської спільноти та активного ультрас

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.У шкільні роки долучився до групи футбольних уболівальників «Динамо» — ультрас. На матчах ультрас зазвичай поводять себе дуже активно, запалюють фаєри на підтримку команди й сильно протестують, якщо бачать несправедливість. Тож перебування у такій компанії справило на Токарева великий вплив.

Максим Токарев – 26-річний молодший сержант, командир бойової машини, командир відділення 503 Окремого батальйону морської піхоти ЗСУ. Патріот і мрійник, який попри зір мінус 6, пройшов медкомісію і так рішуче воював на Донеччині майже 2 роки, що йому пророкували блискучу військову кар’єру.
Максиму було 16, коли розпочалася Революція гідності. Вона змінила світогляд хлопця назавжди.

Він став активним учасником Революції 2013 року, рятував людей із охопленого полум’ям Будинку профспілок, хотів зайнятися громадською і, можливо, політичною діяльністю, але спочатку сам собі мав довести, що гідний цього, тому пішов добровольцем воювати проти окупантів. Мав розписані плани на життя на 20 років уперед, у яких мріяв одружитися з коханою Анею, підписати пакт із  Китаєм і захопити росію.
Ця війна забирає найкращих. Максим Токарев загинув 23 жовтня 2022 року, врятувавши своїм життям побратимів, коли група поверталася з розвідувального завдання. Посмертно нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня. З Максимом прощалися на головній площі країни – Майдані Незалежності. І сьогодні ми маємо всі шанси продовжити його прекрасне і сміливе життя в назві київської вулиці на Солом’янці, яку він так любив.

Застосунок «Київ Цифровий» можна завантажити кожному українцю, а разом ми сила: лише за пару днів голосування за нову назву вулиці в Києві на честь героя Максима Токарева нам вдалось збільшити кількість голосів з 16% до 24%!
Щоб віддати свій голос за нову назву треба виконати кілька простих кроків:
Перейти за посиланням https://kvd.page.link/N2KR3A38wSaLXo636  у застосунок «Київ Цифровий» і проголосувати за перейменування вулиці Вузівської у Солом’янському районі столиці на вулицю Максима Токарева.
Якщо ви досі не користувалися застосунком «Київ Цифровий»:
1) завантажте його в Google Play/App Store;
2) щоб проголосувати, у застосунку потрібно перейти в розділ «Електронна демократія», обрати «Опитування», переглянути перелік питань і натиснути кнопку «Взяти участь» за відповідну пропозицію;
3) підтвердили свою особу через Bank ID або ДІЯ. Верифікація необхідна для чесних і прозорих результатів.

І ще про Максима можна прочитати тут : https://hromadske.ua/posts/vin-zavzhdi-ishov-pershim-tomu-j-pidirvavsya-istoriya-zagiblogo-vijskovogo-maksima-tokareva

Поділитися у соц мережах: