Курси інструкторів медицини: як правильно ділитися знаннями

Однодумці вчергове реалізують дуже потрібну ідею – готують інструкторів базового рівня з тактичної медицини. Курс вже охопив бійців різних підрозділів – піхотинців, розвідників, спецпризначенців… Проєкт реалізується за підтримки найбільшої мережі аптек “Подорожник” , яка постійно бере участь у різних соціальних програмах допомоги захисникам України.

Це не прості заняття з відпрацювання певних навичок, а вихід на якісно новий рівень знань і вмінь. Якщо можна так сказати, досвідчені фахівці роблять досвідчених військових ще досвідченішими.

“Цей курс зараз проводимо в інтересах одного із найефективніших спеціальних підрозділів в нашому війську. Наша мета – навчити якомога більше людей, які можуть нести знання з тактичної медицини на професійному рівні. Ми розробили програму і впровадили її ще три роки тому. Курс рекомендований Інститутом психології Академії педагогічних наук, і його впроваджуємо за договором з Міністерством оборони України для наших військовослужбовців”, – каже Леонід Федоровський, викладач курсу, голова правління ГС «Асоціація операторів та інструкторів з першої допомоги та тактичної медицини».  

“Дуже важливо знати методологічно, як доносити дані до аудиторії. Адже в наш час дуже багато людей мають великий практичний досвід, але не мають досвіду передання цих знань. Але цей курс допоможе виправити такий дисбаланс. Викладачі дуже якісно і зрозуміло подають матеріал, також, що дуже важливо, надають можливості для аналізу”, – зазначає один із слухачів курсу, який далеко не перший рік перебуває на російсько-українській війні.

Нагадаємо, що мережа аптек “Подорожник” з початку повномасштабної війни перерахувала на благодійну допомогу понад 35 мільйонів гривень і продовжує цю підтримку. Виконуються різні запити: зокрема, передано медикаменти, потрібне обладнання, засоби зв’язку Starlink… Наприклад, з благодійним фондом “Україна в вогні” та Національною агенцією стратегічних комунікацій “Подорожник” укомплектував мобільні шпиталі для Херсонщини, передав крісла колісні та аптечки для захисників у медичні заклади різних регіонів. І в планах – ще багато благодійних проєктів!

Подробиці тут: https://www.youtube.com/watch?v=Ah5avmCHnJ0

Поділитися у соц мережах: