Працюємо на перемогу!

Два мобільних шпиталі було передано на Херсонщину – у загін Державної служби з надзвичайних ситуацій і підрозділ територіальної оборони. Значний внесок у комплектування цих польових комплексів зробила найбільша мережа аптек «Подорожник».

«Коли до нас звернулися Національна агенція стратегічних комунікацій і благодійний фонд «Україна в огні»  з ініціативою допомогти обладнати ці мобільні шпиталі, то позитивне рішення ми ухвалили дуже швидко, адже розуміли, наскільки потрібні такі речі на Херсонщині», – каже СЕО найбільшої мережі аптек «Подорожник» Тарас Коляда.

Мобільний шпиталь – це автономна конструкція, його основу складає намет, який за лічені хвилини надувається насосом і потім швидко закріплюється на місцевості. У комплект входять: потужний генератор, обігрівач, освітлення, набір розкладних меблів (стільці, ліжка, столи, ноші) і ще багато необхідних у польових умовах речей.

«Важливо, що наші клієнти підтримують такі вчинки заради допомоги захисникам України. Після повномасштабного вторгнення 2022 року ми запустили проєкт закупки і передачі ЗСУ евакуаційних медичних машин, наші воїни отримали вже понад 50 таких авто, і акція триватиме до перемоги! По три гривні з продукції певних марок іде саме на ці швидкі допомоги», – розповідає Тарас Коляда.

Соціальна відповідальність бізнесу – та риса, яка відрізняє «Подорожник» впродовж усіх років діяльності, а на ринку компанія – понад два десятки років. Реалізовано багато соціальних проєктів – висадка дерев, допомога полярній станції «Академік Вернадський», а з 2014 року, коли почалася російсько-українська війна, допомагає українським військовим. Один із них – львівський десантник Віктор Легкодух, який зазнав поранення хребта на Донбасі дев’ять років тому, але не здався і представляє Україну на «Іграх нескорених».

Працівники мережі аптек готові допомагати армії і після нашої перемоги, в яку ми всі віримо! В планах участь – у фізичній і соціальній реабілітації українських воїнів, які повернуться до мирного життя.

Подробиці тут: https://www.youtube.com/watch?v=LXPBldG4jes

Поділитися у соц мережах: