Відбувся кінофестиваль  «Сад пам’яті» в Карпатах

У Карпатах вже вшосте відбувся кінофестиваль «Сад пам’яті». Це  фестиваль кіно та дерев, у межах якого було показано 9 документальних стрічок про російсько-українську війну та ігровий фільм «Із зав’язаними очима». Покази фільмів у селі Бережниця Верховинського району Івано-Франківської області тривали 3 дні, з 27 по 29 жовтня, у сільському клубі, який стоїть на березі річки серед мальовничих гір. Цю місцевість образно можна назвати місцем сили українського кіно, адже саме тут відбувалися події «Тіней забутих предків», і неподалік, у Криворівні й Верховині, Сергій Параджанов знімав свій фільм. А в самій Бережниці було знято вже три ігрові стрічки, — розповідає наш творичий директор, та соорганізатор кінофестивалю військовослужбовець Збройних Сил України старший лейтенант Олексій Гончарук. — «Сад пам’яті» — це не тільки демонстрація фільмів. У прямому сенсі він відповідає своїй назві, адже учасники і гості фестивалю саджають дерева у пам’ять про тих, кого вже немає з нами… У другий день заходу на схилах Карпат посадили десять дубів, десять горіхів і один ягідний тис.

Цього року організаторами заходу виступили Міжнародний благодійний фонд «Творча криївка», Національна рада військовослужбовців і ветеранів та благодійний фонд «Україна в огні».

Більше про фестиваль можна дізнатися тут : Військовослужбовці взяли участь у кінофестивалі «Сад пам’яті» в Карпатах – АрміяInform (armyinform.com.ua)

Поділитися у соц мережах: