Візки для поранених українських воїнів

Ми продовжуємо збільшувати географію добрих справ! Команда Національної ради військовослужбовців і ветеранів привезла благодійну допомогу у Вінницю і Хмельницький. У формуванні і транспортуванні медичного вантажу взяли участь фонд «Україна в огні» і наш постійний партнер – найбільша мережа аптек «Подорожник». Дякуємо за сприяння і хмельницьким лікарям – травматологам і реабілітологам.

Спочатку завезли візки до наших колег з волонтерської групи «Бойові бджілки» для подальшого забезпечення вінницьких лікарень і поранених військових. Згодом завітали у два медичні заклади Хмельницького – в обласну і міську лікарні, де лікування і відновлення проходить багато наших воїнів, і поки, на жаль, потреби у медичних засобах тільки зростають.

«Коли військовослужбовець зазнає поранення, важливо, щоб він відразу відчув підтримку. Людині стає легше сприймати нові реалії життя», – вважає підполковник Віктор Легкодух, який у серпні 2014 року під час розвідувальної операції офіцер-десантник зазнав мінно-осколкового поранення, найбільший осколок застряг у хребті. Віктор проходив довгу та складну реабілітацію, адже було пошкоджено спинний мозок. Зараз він – спортсмен-паралімпієць, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, нещодавно став віце-чемпіоном світу зі штовхання ядра. Ці успіхи стали можливими завдяки підтримці небайдужих людей, зокрема і команди мережі аптек «Подорожник».   

Ми маємо допомагати один одному! Разом до перемоги!

Як це було: https://youtu.be/HtiHy6KJnz4

Поділитися у соц мережах: